Starší přípravka


 

sobota 29. dubna 2023 ..... 3. turnaj na hřišti 1. NH BRNO

sobota 13. května 2023 ..... 4. turnaj v Miroslavi

sobota 10. června 2023 ...... 5. turnaj na hřišti Drakenu Brno

 

Průběžné pořadí soutěže jihomoravského oblastního přeboru v kategorii starší přípravky po odehraném 2. turnaji:

(dle Propozic soutěže získává každé družstvo bod za každý odehraný zápas)

1. TJ Sokol Vracov ..... 13 bodů

1. Draken Brno "A" ..... 13 bodů

1. Sokol Ostopovice "A" ..... 13 bodů

1. Sokol Ostopovice "B" ..... 13 bodů

1. TJ Miroslav "A" ..... 13 bodů

1. TJ Miroslav "B" ..... 13 bodů

1. TJ Miroslav "C" ..... 13 bodů

2. 1. NH BRNO ..... 8 bodů

2. Draken Brno "B" ..... 8 bodů

2. TJ Miroslav "D" ..... 8 bodů

 

Sobota 24. září 2022
 
1. turnaj starší přípravky ve Vracově

Výsledky jednotlivých utkáních skupiny "A":

TJ Miroslav "C" - TJ Miroslav "A" 6 : 8

Draken Brno "B" - Sokol Ostopovice "A" 2 : 4

TJ Miroslav "A" - Sokol Ostopovice "A" 12 : 2

Draken Brno "B" - TJ Miroslav "C" 1 : 5

Sokol Ostopovice "A" - TJ Miroslav "C" 7 : 4

TJ Miroslav "A" - Draken Brno "B" 8 : 1

Konečná tabulka skupiny "A":

1.  TJ Miroslav "A" 3         3     0     0         28 :  9         6
2.  Sokol Ostopovice "A" 3    13 : 14          4 
3. TJ Miroslav "C" 3 2  15 : 16     2 
4. Draken Brno "B" 3 0 0 3   4  : 17  0

Výsledky jednotlivých utkáních skupiny "B":

Sokol Ostopovice "B" - TJ Sokol Vracov 5 : 15

TJ Miroslav "B" - Draken Brno "A" 4 : 5

TJ Sokol Vracov - Draken Brno "A" 8 : 5

TJ Miroslav "B" - Sokol Ostopovice "B" 10 : 2

Draken Brno "A" - Sokol Ostopovice "B" 9 : 5

TJ Sokol Vracov - TJ Miroslav "B" 10 : 3

Konečná tabulka skupiny "B":

1.  TJ Sokol Vracov 3         3     0     0         33 : 13         6
2.  Draken Brno "A" 3    19 : 17          4 
3. TJ Miroslav "B" 3 2  17 : 17     2 
4. Sokol Ostopovice "B" 3 0 0 3  12 : 34  0

Výsledky jednotlivých utkáních skupiny o 1. - 4. místo:

(TJ Miroslav "A" - Sokol Ostopovice "A" 12 : 2)

(TJ Sokol Vracov - Draken Brno "A" 8 : 5)

TJ Miroslav "A" - Draken Brno "A" 11 : 7

Sokol Ostopovice "A" - TJ Sokol Vracov 5 : 11

Draken Brno "A" - Sokol Ostopovice "A" 12 : 3

TJ Miroslav "A" - TJ Sokol Vracov 7 : 7

Konečná tabulka skupiny o 1. - 4. místo:

1.  TJ Miroslav "A" 3         2     1     0         30 : 16         5
2.  TJ Sokol Vracov 3    26 : 17          5 
3. Draken Brno "A" 3 2  24 : 19     2 
4. Sokol Ostopovice "A" 3 0 0 3  10 : 35  0

Výsledky jednotlivých utkáních skupiny o 5. - 8. místo:

(Sokol Ostopovice "A" - TJ Miroslav "C" 7 : 4)

(TJ Miroslav "B" - Sokol Ostopovice "B" 10 : 2)

TJ Miroslav "C" - Sokol Ostopovice "B" 4 : 4

Draken Brno "B" - TJ Miroslav "B" 1 : 5

Draken Brno "B" - Sokol Ostopovice "B" 1 : 4

TJ Miroslav "C" - TJ Miroslav "B" 2 : 4 

Konečná tabulka skupiny o 5. - 8. místo:

5.  TJ Miroslav "B" 3         3     0     0         19 :  5         6
6.  TJ Miroslav "C" 3    11 :  9          3 
7. Sokol Ostopovice "B" 3 1  10 : 15     3 
8. Draken Brno "B" 3 0 0 3   3 : 14  0

   

Sobota 8. října 2022
 
2. turnaj starší přípravky v Miroslavi

Výsledky jednotlivých utkáních:

TJ Miroslav "B" - TJ Miroslav "A" 1 : 3 

Draken Brno - TJ Sokol Vracov 8 : 8

TJ Miroslav "C" - TJ Miroslav "D" 4 : 5

Sokol Ostopovice "A" - 1. NH BRNO 5 : 2

Sokol Ostopovice "B" - TJ Miroslav "B" 2 : 7

TJ Miroslav "D" - Draken Brno 2 : 7

TJ Miroslav "A" - Sokol Ostopovice "A" 7 : 3

1. NH BRNO - TJ Miroslav "C" 1 : 5

TJ Sokol Vracov - TJ Miroslav "D" 9 : 5

Sokol Ostopovice "A" - Sokol Ostopovice "B" 4 : 2

Draken Brno - 1. NH BRNO 6 : 3

TJ Miroslav "C" - TJ Miroslav "A" 1 : 8

TJ Miroslav "B" - SokolOstopovice "A" 4 : 2

1. NHBRNO - TJ Sokol Vracov 1 : 8

Sokol Ostopovice "B" - TJ Miroslav "C" 1 : 3

TJ Miroslav "A" - Draken Brno 9 : 5

TJ Miroslav "D" - 1. NH BRNO 7 : 0

TJ Miroslav "C" - TJ Miroslav "B" 0 : 7

TJ Miroslav "A" - TJ Sokol Vracov 5 : 10

Draken Brno - Sokol Ostopovice "B" 7 : 1

Sokol Ostopovice "A" - TJ Miroslav "C" 6 : 4

TJ Miroslav "A" - TJ Miroslav "D" 7 : 3

TJ Miroslav "B" - Draken Brno 1 : 7

Sokol Ostopovice "B" - TJ Sokol Vracov 0 : 9

1. NH BRNO - TJ Miroslav "A" 0 : 9

Draken Brno - Sokol Ostopovice "A" 6 : 3

TJ Miroslav "D" - Sokol Ostopovice "B" 6 : 1

TJ Sokol Vracov - TJ Miroslav "B" 9 : 3

TJ Miroslav "C" - Draken Brno 3 : 9

Sokol Ostopovice "B" - 1. NH BRNO 9 : 3

Sokol Ostopovice "A" - TJ Sokol Vracov 3 : 7

TJ Miroslav "B" - TJ Miroslav "D" 3 : 4

TJ Miroslav "A" - Sokol Ostopovice "B" 7 : 2

TJ Sokol Vracov - TJ Miroslav "C" 7 : 2

1. NH BRNO - TJ Miroslav "B" 2 : 8

TJ Mirolsav "D" - Sokol Ostopovice "A" 4 : 5

Konečná tabulka turnaje:

1.  TJ Sokol Vracov          8          7     1     0          67 : 27        15
2.  TJ Miroslav "A" 8    55 : 25         14 
3. Draken Brno 8  55 : 30    13 
4. TJ Miroslav "B" 8 4 0 4  34 : 29  8
5.  TJ Miroslav "D" 0 4  36 : 36  8 
6. Sokol Ostopovice "A" 8 4 0 4  31 : 36  8
7. TJ Miroslav "C" 8 2 0 6  22 : 44  4
8. Sokol Ostopovice "B" 8 1 0 7  18 : 46  2
9. 1. NH BRNO 8 0 0 8  12 : 57  0

Partnerské weby: Oddíl národní házené Jiskra Humpolec | Evidence docházy, mzdy, odbyt, účetnictví